Struga Lajm

Vdiq ish-futbollisti i Liverpoolit, Ian St.John

Ish-futbollisti i Liverpoolit dhe Skocisë, Ian St. John, ka vdekur në moshën 82-vjeçare, ka bërë të ditur klubi anglez. St. John ka luajtur 425 ndeshje për Anfield, duke realizuar 118…