Struga Lajm

Mot i qëndrueshëm dhe me masa ajrore të thata

Mot i qëndrueshëm dhe me masa ajrore të thata

Vendi ynë kete te premte do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike falë masave ajrore të thata me origjinë veriore. Moti parashikohet i kthjellët në…