Dua Lipa dhe Olen Çezari “djegin” Romën me “Luleborën”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hapja nga ana e qeverisë së Mario Dragit për disa nga aktivitetet publike, pas një mbyllje thuajse një vjeçare ka sjellë një shpërthim të aktiviteteve artistike e kulturore.

E në këtë vrull hapjeje nuk kanë qëndruar indiferentë artistët e njohur shqiptar që kanë zhvilluar disa aktivitete me diasporën tonë atje.

Në teatrin e njohur “Teatro Argentina” në Romë, është zhvilluar një koncert me artistët më të njohur shqiptarë në Europë.

Artisti i njohur Olen Çezari sapo ka postuar një foto të tij me Dua Lipën, duke kënduar këngën e njohur “luleborë”. Siç duket koncerti është në vijim e sipër e pritet të ketë të reja të tjera.

Advertisement

TemA

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy