Momente speciale: E bija zbulon ku do ta kalojë ndërrimin e viteve çifti Kadare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Momente speciale: E bija zbulon ku do ta kalojë ndërrimin e viteve çifti Kadare

Shkrimtari i madh Ismail Kadare ka zgjedhur ta kalojë natën e ndërrimit të viteve në plazhin e Qerretit.

Ka qenë vajza e tij, Besiana që ka ndarë një foto, ku shfaqet me prindërit dhe u ka uruar shqiptarëve Vitin e Ri.

“Gezuar Vitin e Ri te dashur miq! Na qofte i mbare! Perqafime nga Qerreti

Advertisement

Happy New Year dear friends! Hugs from Qerret, Albania “, ka shkruar Besiana krahas fotos.

Kujtojmë që ajo për herë të parë është zgjedhur për në postin e Zv/Presidentes së sesionit të 75-të të Asamblesë së Përgjithshme. Një sukses ky shumë i madh për vendin tonë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy