VIDEO/ Skandali me Festivalin e RTSH: Si fitoi një këngë mediokre, me një tekst mizerabël

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Skandali me Festivalin e RTSH: Si fitoi një këngë mediokre, me një tekst mizerabël

Duke qenë se tashmë u bë kohë që Festivali i RTSH-së nuk ndiqet me ndonjë interes, përveç fakti se kush do të shkojë në Eurovizion, edhe fituesi i këtij viti kaloi pa ndonjë kuriozitet të madh.

Por, kur sheh se kush fitoi këtë vit, skandalizohesh.

Jo për emrin e këngëtares, por për këngën dhe tekstin e kësaj kënge i thënçin.

Kush ka nerva mund ta dëgjojë në linkun poshtë, për të kuptuar se në çfarë derexheje ka përfunduar muzika shqiptare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy