Abuzoi se*sualisht me tre sportistet, merret vendimi për trajnerin 38-vjeçar në Greqi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Abuzoi se*sualisht me tre sportistet, merret vendimi për trajnerin 38-vjeçar në Greqi

Një trajner 38-vjeçar, i cili ka abuzuar seksualisht me tre sportistet e tij, përkatësisht 15 dhe 17 vjeçe, i është caktuar masa “Arrest në shtëpi”.

Për trajnerin grek është hapur një dosje dhe është ngritur ndjekje penale nga prokurori të gjykatës së parë, ndër të tjera për veprën penale të përdhunimit.

Ai ka mohuar akuzat duke i quajtuar mashtrime.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ndër të tjera ai ka folur për një mashtrim që i është ngritur për ta shantazhuar për përfitime financiare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy