Aksident i frikshëm, shemben shkallët e betonit, lëndohen rëndë dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i frikshëm në punë  ka ndodhur në Kinë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Mediat e huaja raportojnë se dy personat po kryenin punime riparimi në një pallat të vjetër, kur shkalla ekzistuese prej betoni u lëshua dhe dëmtoi rëndë personat.

Në vendngjarje shkuan ambulancat dhe dërguan menjëherë në spital dy shtetasit.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy