Ngjarje e rëndë në Greqi, burri godet me thikë gruan shtatzënë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ngjarje e rëndë në Greqi, burri godet me thikë gruan shtatzënë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Greqi mbrëmjen e djeshme.

Një grua është sulmuar me thikë nga partneri i saj. Sipas informacioneve, viktima është shtatzënë.

Sulmi ka ndodhur në Omonia dhe më pas ekipi i DIAS ka arritur të arrestojë autorin.

Nga plagët e marra gruaja është gjetur e mbuluar me gjak dhe është dërguar menjëherë në spital. I arrestuari do të dërgohet në prokurori./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy