Lajme

Lajme Rama, Budina dhe Doktori

Rama, Budina dhe Doktori

Nga Altin Ketro Regjisori dhe aktori Edmond Budina, i cili u shfaq mjaft aktiv gjatë kësaj periudhe ku diskutohej tema…

Lajme Betimi i Petrit Vasilit

Betimi i Petrit Vasilit

Petrit Vasili është betuar se asnjë polic nuk do të falet, për dhunën e ushtruar gjatë protestës para Teatrit Kombëtar.…

Lajme FOTOT: Domethënë 17 maji….

FOTOT: Domethënë 17 maji….

Teatri Kombëtar, në mënyrë ironike është prishur më 17 maj, 3 vite pas marrëveshjes së famshme Rama-Basha. Pati nga ata,…

1 885 886 887 888 889 892
Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy