Sherr në një koncert në Greqi/ Lëndohet këngëtarja e njohur greke dhe prezantuesja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr në një koncert në Greqi/ Lëndohet këngëtarja e njohur greke dhe prezantuesja

Një sherr i madh ka ndodhur në një koncert në Greqi.

Dy reperë janë përleshur me njëri-tjetrin, e për pasojë nga rrëmuja që u shkaktua në prapaskenat e koncertit mbeti e lënduar prezantuesja e njohur greke Roula Koromila dhe këngëtarja Elena Paparizou.

Advertisement

Sipas medieve greke, në sherrin mes dy reperëve u përfshinë dhe rojet e sigurisë së dy këngëtarëve. Një foto e publikuar në rrjetet sociale në Greqi tregon moderatoren Roula Koromila në shkallë duke marrë ndihmën e parë.

Sa i përket Elena Paparizou, ajo ndodhej shumë pranë vendit ku ka ndodhur përleshja dhe është shtyrë nga turma, ndërsa ka nxituar për t’u larguar nga vendi.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy