UFO në qiell? Fotot që i çuditën të gjithë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pretendimet se dikush ka parë një UFO në qiell janë të shpeshta në të gjithë botën, por fotot e fundit çuditën të gjithë botën: Një top drite në qiell që krijonte fusha elektrike!

Të kenë vallë këtë pamje UFO-t? Fotot u shkrepën nga qytetarë që kishin ngritur kokën lart në qiellin e Arizonës. Nga qyteti Phoenix, të shumtë ishin qytetarët se kishin parë topin e dritës në qiell.

Advertisement

Fotot u bënë menjëherë virale në rrjetet sociale dhe më pas pati raportime edhe nga Tokio për diçka të ngjashme.

E vërteta për “topin e dritës” në Phoenix doli. Bëhej fjalë për një “balonë” të veçantë, që kishte në bord instrumente matëse meteorologjike. Sa për fotot e shkrepura në Tokio, e vërteta vazhdon të mbetet mister…

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy