Video/ Grabitësit hyjnë në një dyqan dhe marrin çdo gjë që iu del para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video/ Grabitësit hyjnë në një dyqan dhe marrin çdo gjë që iu del para

Një grup prej 14 grabitësish vodhën mallra me vlerë prej rreth 120 mijë dollarë në mes të ditës në dyqan në një qendër tregtare në zonën e Çikagos.

Pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur grabitësit hyjnë një nga një te dyqani.

Pasi u futën në ambientet e dyqanit, ata mbushën çantat e tyre plot me produkte të brand-it.

Pas mbushën çantat, të gjithë dolën me vrap nga dyqani.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy