Arrestohen dy persona nga Gostivari për vrasje të kuajve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, dje rreth orës 15:3 në Gostivar, zyrtarët policorë kanë privuar nga liria dy persona.

Bëhet fjalë për A.A (32) dhe Z.I (31) nga Llakavica e Gostivarit.

Sipas policisë, ata janë arrestuar pas një denoncimi në fshatin Strajan pë shkak se kanë të dy kuajve.

Nga policia theksojnë se pas dokumentimit të rastit ndaj tyre do të parashtrohet parashtresë adekuate./Telegrafi/

Advertisement

Arrestohen dy persona nga Gostivari për vrasje të kuajve shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy