Moti gjatë ditëve të ardhshme në Maqedoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe relativisht ngrohtë me periudha të diellit dhe me erë në drejtim jugor.

Në pjesët perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut. Të mërkurën në fund të ditës dhe të enjten pasdite reshje të shiut do të ketë në pjesën më të madhe të vendit.

Gjatë natës së vitit të ri moti pritet të jetë i thatë dhe me erë, ndërsa në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë vranësira mesatare./Telegrafi/

Moti gjatë ditëve të ardhshme në Maqedoni shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy