Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore të vendit.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 36 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm, me diell dhe temperatura deri 35 gradë celcius./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy