Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot pritet të mbajë mot me diell. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i lindjes dhe verilindjes.

Temperatura minimale do të jetë 11 derisa ajo maksimale do të shkojë në 31.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy