Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor i vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 17, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 33 gradë celsius.

Nga DPHM njoftojnë se ditën e premte moti do të jetë me shi./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy