Ndalohen dy persona në Gostivar, kanë kidnapuar një person

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pjesëtarët e policisë të Gostivarit, të martën mbrëma në autostradën Tetovë-Gostivar, në stacionin e pagesës rrugore Gostivar, kanë arrestuar personat B.N.(42) nga Veleshta e Strugës dhe D.D. 25-vjeç nga Republika e Shqipërisë, thuhet në njoftimin e SPB Tetovë.

Ata më parë ishin raportuar nga 34-vjeçari A.A. nga Struga se një orë më parë në Shkup personi B.N e kishte dërguar dhe futur me forcë atë në automjetin e tij “Audi” dhe nga Shkupi ata u drejtuan për në Strugë. Sipas raportit B.N e kishte sulmuar edhe fizikisht për shkak të marrëdhënieve të tyre të papastruara të borxhit-besimit.

Dy të arrestuarit janë mbajt në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pasi dokumentimit të rastit do të pasohet me parashtrime përkatëse.

 

Advertisement

Ndalohen dy persona në Gostivar, kanë kidnapuar një person shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy