Ndërron jetë gruaja që u godit në vizëbardha nga vetura në Kumanovë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një e moshuar ka ndërruar jetë pasi është goditur nga një veturë në Bulevardin “Revolucioni i Tetorit” në Kumanovë.

Më 30 korrik rreth orës 18:30, ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti “Audi” me targa të Kumanovës i drejtuar nga A.D (22) nga Kumanova dhe këmbësorëve R.D (80) dhe N.N (85) të dy nga Kumanova.

Si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima R.D, e cila pasi është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza” – Shkup ka ndërruar jetë më 1 gusht, thuhet në raportin e Policisë.

Ndërron jetë gruaja që u godit në vizëbardha nga vetura në Kumanovë shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy