Në Klinikat Infektive në Maqedoni trajtohen 438 pacientë me Covid-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të kaluara në Covid-Qendrat në të gjithë vendin po trajtohen 438 pacientë të infektuar dhe të dyshuar për Covid-19.

Gjithashtu nga Ministria e Shëndetësisë bëjnë të ditur se ka shtretër të lirë në Covid-Qendrat.

Në Klinikat Infektive në Maqedoni trajtohen 438 pacientë me Covid-19 shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy