Në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet rreth një orë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje dhe dalje në vend pritet rreth një orë.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Nga atje njoftojnë se komunikacioni jashtë mjediseve urbane po zhvillohet me intensitet të lartë./Telegrafi/

Në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet rreth një orë shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy