Nesër dhe pasnesër do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit në zonën e gjerë të qytetit në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB-ja informon se nesër dhe pasnesër, për shkak të ardhjes së një numri të madh të delegacioneve të huaja, në zonën e gjerë të qytetit të Shkupit do të ketë regjim të veçantë të komunikacionit.

“Të martën dhe të mërkurën (21 dhe 22 nëntor), Njësia e Sigurisë së Qarkullimit Rrugor do të marrë masa për regjim të veçantë qarkullimi në rrugët e qarkut të zonës më të gjerë të qytetit.

Për këtë, Sektori për Punë të Brendshme Shkup apelon qytetarët që të respektojnë urdhrat e zyrtarëve policorë në rrugë”, njoftojnë nga MPB.

Nesër dhe pasnesër do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit në zonën e gjerë të qytetit në Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy