Strugani kapet me marihuanë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ngriti kallëzim penal kundër 48 vjeçarit nga Struga për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e barnave narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”. Gjatë një kontrolli në rrugën Partizanska në Strugë, zyrtarë policor gjetën dhe konfiskuan marihuanë.
Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Strugani kapet me marihuanë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy