Tërmet në Gostivar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një tërmet me magnitudë 2.2 ballë ka goditur sot Gostivarin.

Epiqendra e tërmetit ishte 13 kilometra larg qytetit. Tërmeti ka qenë në një thellësi prej 6 km.

Nga vendet e rajonit në Shqipëri dhe Greqi gjithashtu janë regjistruar tërmete./Telegrafi/

Tërmet në Gostivar shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy