Tre persona nga Kavadari dhe Gostivari janë ndaluar sepse dyshohet për shfrytëzim të paligjshëm të rrymës me prizë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia ka ndaluar R.D (20) dhe H.V (35), të dy nga Kavadari, si dhe Z.Z (56) nga Gostivari.

Ata dyshohet se kanë kryer veprën penale “lidhja e paligjshme në rrjetin elektrik dhe vjedhja e energjisë elektrike”.

“Të tre janë ndaluar në komisariat për procedim të mëtejshëm dhe ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës”, njofton MPB në buletinin ditor.

The post Tre persona nga Kavadari dhe Gostivari janë ndaluar sepse dyshohet për shfrytëzim të paligjshëm të rrymës me prizë appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy