4-vjeçarja në Krujë dëmtohet në çerdhe/ Zbardhen detajet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
4-vjeçarja në Krujë dëmtohet në çerdhe/ Zbardhen detajet e para

Një vajzë e mitur 4-vjeçe në Krujë është dëmtuar në çerdhen që ajo frekunton. Policia bën me dije se e mitura rrëzuar dhe si pasojë ka dëmtuar dorën.

 

Ajo është paraqitur sot në spital për ndihmë mjekësore, shoqëruar nga familjarët e saj.

 

Advertisement

Krujë

 

Me datë 16.11.2023, është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, e shoqëruar nga familjarët e saj, një e mitur 4 vjeçe, e cila dyshohet se është rrëzuar në çerdhen që frekuenton dhe si pasojë është dëmtuar në dorë.

 

Advertisement

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy