Aksident i rëndë në Bulqizë/ Raportohet për 1 viktimë dhe 3 të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë në Bulqizë/ Raportohet për 1 viktimë dhe 3 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në Bulqizë.

 

Gazetari i Vizion Plus Dritan Kurti raporton se paraprakisht dyshohet për një viktimë dhe 3 të plagosur.

 

Advertisement

Dy makina janë përplasur mes dy lagjeve të Bulqizës, ndërsa policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

 

Deri tani ende nuk janë zbuluar rrethanat e këtij aksidenti dhe as emrat e personave të përfshirë në të.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy