Aksident i rëndë pranë Kopshtit Zoologjik, përmbyset automjeti, një viktimë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë pranë Kopshtit Zoologjik, përmbyset automjeti, një viktimë

Një aksident i rëndë me një viktimë është regjistruar mesditen e së mërkurës pranë Kopshtit Zoologjik, në Tiranë. Raportohet se një automjet është përmbysur, teksa ka edhe persona të lënduar.

 

Në vendngjarje ndodhet ambulanca, si dhe forca të policisë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy