Aksident në Fier, automjeti përplas biçikletën, një i lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Fier, automjeti përplas biçikletën, një i lënduar

Një aksident është regjistruan disa momente më parë në vendin e quajtur “ Rrepet” në rrugën nacionale Fier- Levan.

Një automjet ka aksidentuar një person që po udhëtonte me biçikletë, duke i shkaktuar lëndime të lehta.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e cila e ka transportuar drejt spitalit Rajonal të Fierit. Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit në fjalë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy