Aksident në Lezhë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Lezhë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekje është shënuar mbrëmjen e sotme në Lezhë.

 

Aksidenti ka ndodhur para pak minutave në hyrje të qytetit të Lezhës, ku një automjet teksa lëvizte ka përplasur një këmbësor duke e lënë të vdekur në vend.

 

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve si dhe identifikimin e viktimës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy