Aksident në ‘Plepa-Golem’/ Përplaset për vdekje 35-vjeçarja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në ‘Plepa-Golem’/ Përplaset për vdekje 35-vjeçarja

Një 35-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik mbrëmjen e kësaj të mërkure.

 

 

Ngjarja ka ndodhur përgjatë aksit dytësor “Plepa-Golem”, ndërsa nuk bëhet ende me dije identiteti i viktimës.

Advertisement

 

 

Durrës/Informacion paraprak

 

Advertisement

Rreth orës 19:30, në rrugën dytësore Plepa-Golem, një automjet me drejtues shtetasin K. G., 24 vjeç, ka përplasur këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe, e cila ka humbur jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy