Aksident në Vlorë/ Këmbësorja përfundon në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident është shënuar këtë të martë në Vlorë.

 

 

Një 61-vjeçar, duke drejtuar mjetin e tij ka përplasur një këmbësore.

Advertisement

 

 

E plagosura është dërguar në Spitalin e Vlorës  dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

 

Vlorë/Informacion paraprak

 

Rreth orës 14:00, në fshatin Babicë e Madhe, në vendin e quajtur AliKokë, shtetasi K. H., 61 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen B. O., 49 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cili u dërgua në spitalin e Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Advertisement

 

Drejtuesi i automjetit, shtetasi K. H., është shoqëruar për veprime të  mëtejshme procedurale.

 

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy