Aksidentohet në minierën e Klosit/ Transportohet me urgjencë në spital 60 vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksidentohet në minierën e Klosit/ Transportohet me urgjencë në spital 60 vjeçari

Një 60 vjeçar me iniciale N.S është aksidentuar në minierën e Klosit.

Policia njofton se ai është transportuar në spital për ndihmë mjekësore, ndërsa mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement

Klos/informacion paraprak

Në një minierë në fshatin Cërujë,Bashkia Klos, dyshohet se gjatë punës është aksidentuar shtetasi N. S., 60 vjeç, banues në Klos,i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e dokumentimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy