Aksion në Vlorë, policia dhe FNSH rrethojnë “Audin” luksoz, arrestohen dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksion në Vlorë, policia dhe FNSH rrethojnë “Audin” luksoz, arrestohen dy persona

Drejtoria e policisë  Vlorë në bashkëpunim me FNSH dhe agjentë të  krimeve të rënda kanë kryer disa aksione ditën  e sotme.

Mësohet se janë arrestuar dy persona, njëri prej tyre është  arrestuar brenda në një lokal, ndërsa personi tjetër është arrestuar  në zonën e Lungomares teksa po qarkullonte me një automjet tip “Audi” luksoz.

Efektivët i kanë bllokuar rrugën  duke e rrethuar Audin luksoz.

Drejtuesit të  mjetitit i  janë vendosur  prangat dhe është shoqëruar për në Komisariatin e Vlorës.

Advertisement

Policia nuk ka dalë ende me një njoftim zyrtar./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy