Del mesazhi/ Çfarë u shfaq në kompjuterat e pikave kufitare pas sulmit kibernetik: Kjo lojë do vazhdojë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Del mesazhi/ Çfarë u shfaq në kompjuterat e pikave kufitare pas sulmit kibernetik: Kjo lojë do vazhdojë (FOTO)

“Kjo lojë do të vazhdojë. Shqipëria po paguan për aktet terroriste  të MEK”.

Ky ka qenë mesazhi që është shfaqur në kompjuterat policisë kufitare që prej mbrëmjes së djeshme, duke sistemi TIMS u sulmua nga hakerat.

Advertisement

Kryeministri Edi Rama e drejton sërish gishtin nga Irani edhe për rënien e sistemit TIMS ndërsa premton rikthim të normalitetit së shpejti.

“Shqipëria ende po paguan për aktet terroriste të kultit MEK në Durrës; Dhe kjo lojë do të vazhdojë”, është ky mesazhi që shfaqet.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy