Disa minuta pas nisjes së provimit, publikohen tezat e Biologjisë dhe Fizikës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Disa minuta pas nisjes së provimit, publikohen tezat e Biologjisë dhe Fizikës

Vetëm 10 minuta pas nisjes së provimit të katërt të Maturës Shtetërore, atë të lëndës me zgjedhje, tezat po bëjnë xhiron në rrjet.

Tezat e Biologjisë dhe Fizikës janë fotografuar dhe publikuar në rrjtet sociale. 33 mijë maturantë ndodhen para tezës së provimit duke testuar njohuritë e tyre.

Advertisement

Provimi nisi në orën 10:00 dhe pritet të mbyllet në orën 12:30, pra nxënësit kanë në dispozicion për të plotësuar të gjitha pyetjet 2 orë e 30 minuta.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy