Dy aksidente në kryeqytet/ Pesë të plagosur nga përplasja e disa automjeteve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dy aksidente në kryeqytet/ Pesë të plagosur nga përplasja e disa automjeteve

Dy aksidente janë shënuar mbrëmjën e së enjtes në Tiranë me pasojë 5 të plagosur.

 

Aksidenti i parë ndodhi në afërsi të shkolles “Vasil Shanto”, rreth orës 23:00 ku u përfshinë 3 automjete. Nga përplasja, u plagosën 5 persona, drejtuesit dhe pasagjerët, ndërsa shoferi tjetër u largua nga vendngjarja.

 

Advertisement

Aksidenti i dytë ndodhi në rrugën “Myslym Shyri” po në kryeqytet pak minuta më pas.

 

Një automjet doli nga rruga dhe përfundoi në trotuar e më pas goditi një biznes të tregtimit të mishit.

 

Advertisement

Sipas policisë nuk pati të lënduar, por vetem dëme të konsiderueshme materiale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy