Dyshohet se 39-vjeçari u vetëvra brenda automjetit/ Flasin banorët: Nuk dëgjuam krisma, jemi të habitur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dyshohet se 39-vjeçari u vetëvra brenda automjetit/ Flasin banorët: Nuk dëgjuam krisma, jemi të habitur

Ende ndodhet ne automjetin tip “Volswagen” 39- vjecari me iniciale J. B, i gjetur i pajete mesditen e sotme, ne Daullas te Libofshes. Ai eshte gjetur pa shenja jete, ku dyshohet se eshte veterare me arme zjarri, nderkohe qe banoret e zones shprehen te habitur nga kjo ngjarje. Ata pohojne se zona e tyre eshte mjaft e qete dhe deri ne oren 8:00 te mengjesit nuk kane pare asnje makine.

 

Banore te tjere pohojne se rreth ores 8:30 automjeti eshte pare i parkuar por nuk kane degjuar asnje krisme arme. Per ta personi eshte i panjohur dhe nuk e kane pare me pare ne zone. Nderkohe grupi i ekspertizes eshte duke kryer veprimet hetimore.

 

Advertisement

“Ketu eshte nje zone e qete, çdo banor ri i qete sepse nuk ka as vjedhje dhe as vrasje”, shprehen ata.

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy