E rëndë në Korçë/ Nëna gjen të pajetë në banesë djalin e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Korçë/ Nëna gjen të pajetë në banesë djalin e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë ku një person është gjetur i pajetë në banesë.

Mësohet se ka qenë nëna që ka gjetur të pajetë në banesë djalin e saj. Sipas informacioneve paraprake, bëhet fjalë për një shtetas 50 vjeçar, i cili me mjet të ftohtë ka vrarë veten në banesë.

Advertisement

Ka qenë nëna e tij që e ka gjetur dhe ka lajmeruar policinë, e cila ka mbërritur pranë banesës për zbardhjen e rrethanave. Pritet edhe eksperti i mjekësisë ligjore për të bërë ekzaminimin e viktimës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy