Emrat/ Operacioni “Tempulli”, vihen në pranga katër persona në Kavajë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emrat/ Operacioni “Tempulli”, vihen në pranga katër persona në Kavajë

Kater persona jane vene ne pranga ne Kavaje, ne kuader te operacionit “Tempulli”. Policia njofton se gjate kontrollit te nje automjeti, ne te cilin ndodheshin 3 nga te arrestuarit, u gjeten vazo me lëndë narkotike kanabis (në formë boçeje) dhe 1 elektroshok.

 

Personit te katert iu gjet gjate kontrollit fizik 2 qese të mbushura me lëndë narkotike cannabis sativa.

 

Advertisement

Vihen në pranga shtetasit: Besnik Dulla, Xhevahir Hoti, Zeqir Krasnaj dhe Flori Gjuzi.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy