Emri/ Aksident i rëndë në Fier, humb jetën 64-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emri/ Aksident i rëndë në Fier, humb jetën 64-vjeçari

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në aksin rrugor “Fier-Pishporo”, ku ka humbur jetën 64 vjeçari, Llambi Doko.

64-vjeçari ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë shtetasi ka humbur jetën.

“Sot më datë 29.06.2024, rreth orës 17:50, në aksin rrugor “Fier-Pishporo”, shtetasi Ll. D., rreth 64 vjeç, duke drejtuar një motomjet pa targa, ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e daljes së motomjetit nga rruga ka humbur jetën shtetasi Llambi Doko”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisement

Bëhet me dije se trupi i pajetë i 64- vjecarit Llambi Doko ndodhet ende në vendngjarje, ku kanë mbërritur dhe familjarët të cilët janë të shokuar nga aksidenti vdekjeprurës. /vizionplus.tv

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy