“Enca me drogë, Edi Rama me Noizy-n në stadium”, Shpërthen i ftuari: Këta i do politika

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Enca me drogë, Edi Rama me Noizy-n në stadium”, Shpërthen i ftuari: Këta i do politika

Ballkoni i Encës!!! Ka qene kjo kryefjala e ditës së sotme që në orët e para të mëngjesit kur nga Drejtoria e Policisë u dha lajmi se këngëtarja ishte ndaluar nga blutë pasi kishte mbjellë 5 vazo me kanabis sativa në ballkonin e saj.

 

Të ftuar në studion e “Vizion të Pasdites”, avokate Nexhi Beqiri,  fotografi Felix Bilani, dhe sociologu, Ergys Mërtiri, kanë ndarë këndvështrimin e tyre mbi këtë ngjarje të ditës në lajmet rozë.

 

Advertisement

 

“Më e tmerrshmja e kësaj është se politika i suporton këta”, thekson sociologu, Ergys Mërtiri.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy