Foto+emri/ Ky është 55 vjeçari që përdhunoi vajzën e mitur të shokut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Personi që shihni më sipër është Astrit Terolli, 55 vjeçari që përdhunoi vajzën mitur të shokut.

 

Ai është arrestuar nga policia e Tiranë ditën e sotme.

 

Advertisement

Terolli shkoi për vizitë në shtëpinë e shokut, dhe duke përfituar nga situata që e mitura ishte vetëm, e përdhunoi atë.

 

Kjo gjë u vërtetua edhe ekspertiza që iu bë të miturës.

 

Advertisement

55 vjeçari dhe babai i të miturës ishin nga Saranda, por ishin zhvendosur në kryeqytet, ku të dyja familjet jetonin në shtëpi me qera.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy