Futën të miturin në automjet dhe i morën me dhunë varësen e floririt, arrestohen autorët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Futën të miturin në automjet dhe i morën me dhunë varësen e floririt, arrestohen autorët

Një i mitur është futur në automjet me dhunë nga dy persona, të cilët i kanë vjedhur një varëse floriri. Policia njofton se ka mundur të identifikojë dy autorët e dyshuar dhe t’i prangosë ata.

 

Ngjarja është regjistruar në Bathore, ndërsa dy autorët mësohet se janë banues në Kamëz.

 

Advertisement

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan varësja e floririt, një aparat celular dhe automjeti i përdorur nga 2 autorët e dyshuar. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy