Gjendet i plagosur i riu në Lezhë, niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i plagosur i riu në Lezhë, niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Një i ri është gjetur i plagopsur pranë rreth-rrotullimit të Shëngjinit në Lezhë.

30-vjeçare me fraktura në kokë është dërguar drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, pasi mori ndihmën e parë në spitalin e Lezhës.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, teksa policia ka nisur verifikimet për rastin.

Dyshimet e para janë se i riu nga Shkodra mund të jetë dhunuar nga persona ende të paidentifikuar dhe është lënë pa ndjenja pranë rreth-rrotullimit. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy