Gjyqi për vulën e PD në Apel/ Shtyhet seanca

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjyqi për vulën e PD në Apel/ Shtyhet seanca

Është ndërprerë për 20 minuta seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit.

 

Kjo gjykatë, pritet të vendosë për fatin e Partisë Demokratike, se kujt nga grupimet do i takojë logo dhe vula e partisë.

 

Advertisement

Seanca ka nisur që prej orës 11:00, ku përplasjet mes përfaqësuesve të Berishës dhe atyre të Alibeajt, kanë qenë të pranishme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy