Humbi kontrollin e ‘Porsche’ dhe shkaktoi aksident me tre të plagosur, arrestohet 20-vjeçarja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Humbi kontrollin e ‘Porsche’ dhe shkaktoi aksident me tre të plagosur, arrestohet 20-vjeçarja

Policia ka vënë në pranga 20-vjeçaren që shkaktoi aksidentin me tre të plagosur në aksin Shkodër-Lezhë.

 

20-vjeçarja humbi kontrollin e mjetit dhe si pasojë doli nga rruga.

 

Advertisement

Të plagosura mbetën tre pasagjere, nga të cilat një shtetase ukrainase.

 

Kjo e fundit po merr ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy