Kryeministri me këpucë të grisura në Samit; fotografi i njohur zbulon emrin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fotoreporteri i njohur Armand Babani, ka fiksuar foto mjaft interesante nga Samiti i BE dhe Ballkanit Perëndimor që u zhvillua ditën e sotme në Tiranë.

 

Në foto shfaqet një këpucë e grisur e cila i përket njërit prej zyrtarëve që ishte i pranishëm në Samit.

 

Advertisement

 

Krahas fotos, Babani pyet ndjekësit e tij: “Kryeministri i kujt vendi pjesmarres ne Summit eshte mbajtesi i kepuces?
(Sa per ndihme NUK eshte KM Shqiptar)

 

Kryeministri me këpucë të grisura në Samit; fotografi i njohur zbulon emrin
(Photo by Armando Babani/Getty Images)

 

Advertisement

Më vonë Babani ka treguar se këpuca i përket kryeministrit holandez, Mark Rutte.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy