Bëni Like Struga.info në Facebook


Lezhë/ Furgoni i pasagjerëve përfundon në përrua

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lezhë/ Furgoni i pasagjerëve përfundon në përrua

Një furgon pasagjerësh ka rënë në përroin e manatisë në Lezhë, po fatmirsisht pa shkaktuar të lënduar.

 

 

Ngjarja është regjistruar pranë tregut të Lezhës dhe dyshohet se drejtuesi i automjetit ka harruar të vendosë mjetin në frena i cili më pas ka rrëshqitur duke rënë në ujë. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje, ndësa po punohet për nxjerrjen e tij nga uji.

Advertisement

 

 

Furgoni ka rënë në momentin që është parkuar në afërsi të tregut ku ndodhet edhe një parking i vogel ku qendrojne mjetet e transportit publik.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy