Makina del nga rruga në Kavajë/ Humb jetën shoferi 28-vjeçar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina del nga rruga në Kavajë/ Humb jetën shoferi 28-vjeçar

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje në aksin rrugor “Gosë-Vilë Bashtovë”, në Kavajë.

 

Shtetasi me iniciale B. Th., 28 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

 

Advertisement

Nga aksidenti fatkeqësisht ka humbur jetën shoferi 28-vjeçar.

 

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy