Makina përbyset nga ura 158 metra e lartë në rrugën e Arbrit/ Plagosen dy të rinjtë, burrë e grua

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina përbyset nga ura 158 metra e lartë në rrugën e Arbrit/ Plagosen dy të rinjtë, burrë e grua

Aksident në rrugën e Arbrit, mjeti përmbyset mbi urën 158 metra të lartë

 

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në dalje të tunelit numër 3 të rrugës së Arbrit në fshatin Shkallë të Xibrit.

 

Advertisement

Mjeti është përmbysur mbi “Urën e Fshatit” 158 metra e lartë, pjesë e rrugës së Arbrit.

 

Mësohet se në automjet ndodheshin dy të rinj, burrë e grua, teksa kjo e fundit është transportuar për ndihmë mjekësore në spital.

 

Advertisement

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy